Головна » Новини

 

ПРЕС-АНОНС 

 

 

Круглий стіл  «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Рівненській області: проблеми, досягнення та перспективи»

 

«25» листопада 2015 року о 15:00 у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації, що за адресою майдан Просвіти, 1, каб. 201, відбудеться круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Рівненській області: проблеми, досягнення та перспективи». Організатором прес-конференції є Школа політичної аналітики «ПОЛІС».  Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Школою політичної аналітики «ПОЛІС» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу планується обговорення особливостей процесу розробки/доопрацювання та прийняття Стратегії регіонального розвитку в Рівненській області, викликів з якими зіткнулися у процесі завершення розробки Стратегії регіонального розвитку в Рівненській області та шляхів вирішення проблем, що виникли у процесі реалізації Стратегії регіонального розвитку в Рівненській області. Очікується прийняття резолюції щодо вдосконалення процесу реалізації стратегії регіонального розвитку, яка має стати основою для розробки рекомендацій з поліпшення процесу імплементації стратегій регіонального розвитку в усіх регіонах України. До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

Контактна інформація:

Віталій Лебедюк,

керівник Школи політичної аналітики «ПОЛІС»

0978870487

vitalii.lebediuk@gmail.com

 

 

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на Школу політичної аналітики «ПОЛІС». Інформація, наведена в даній публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як така, що відбиває позицію Європейського Союзу»