Конкурс стажування студентства в аналітичних центрах

Не проґавте можливість!
Уоррен Баффет свого часу сказав, що «найкраща інвестиція, яку ви можете зробити, це інвестиція в себе»!

Якщо Ви навчаєтесь на магістратурі чи аспірантурі? Або ж отримали ступінь магістра рік тому? Любите аналітику і хотіли б працювати в аналітичному центрі?

Тоді не зволікайте і подавайтесь на стажування в аналітичні центри!

Тривалість стажування: 12 квітня – 12 листопада 2021 року.
Дедлайн подачі заявок: 22 березня 2021 року.

Окрім крутого досвіду та залучення до спільноти фахівців, Ви отримуватимете щомісячну стипендію у розмірі 4,5 тисяч гривень.

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

• мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом/ студенткою магістерської програми, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
  • бути не старше 35 років;
  • мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.

Що робитиме стажер/стажерка?

• готуватиме проєкти аналітичних матеріалів, як асистент аналітика, та шукатиме інформацію для аналітичних досліджень;
  • допомагатиме в організації заходів;
  • самостійно підготує один аналітичний документ, який вийде під його авторством.

Програма передбачає гнучкий графік, який дозволить поєднувати стажування з навчанням.
Стажування відбуватиметься у одному з 24 аналітичних центрів, які учасники мають обрати самостійно.

Студенти Національного університету «Острозька академія» прийняли, свого часу, одне з найкращих своїх рішень та потрапили до переможців на стажування в аналітичних центрах:
Martha Puhach, Агенція журналістики даних, Тексти
Serhii Yevtushok, Dixi group
Maryna Yakymchuk, Dixi group

Дізнатись про усі умови конкурсу можна на сайті.

Встигни зробити найкращу інвестицію!