loader
banner
img

2001 – 2006

У 2001 році в Національному університеті «Острозька академія» був створений студентський політологічний клуб «Поліс». Рушійною силою студентського політологічного клубу «Поліс» були студенти першого набору спеціальності «Політологія», які запрошували політиків та експертів до аналізу суспільно-політичних і економічних процесів в Україні. Проводили дебати серед кандидатів на посаду міського голови міста Острог.

2006 – 2007

Зростаюча активність та вплив на формування політики на локальному рівні спонукала клуб до організаційних змін. За ініціативи викладачів та студентів кафедри політології у вересні 2006 року студентський політологічний клуб «Поліс» був реорганізований у студентсько-викладацьку науково-дослідну лабораторію «Школа політичної аналітики «Поліс».

blog2

2007 – 2019

У травні 2007 року за ініціативи викладача кафедри політології Національного університету «Острозька академія» Андрія Рибака «Школа політичної аналітики «Поліс» отримала статус громадського об’єднання (із статусом юридичної особи) – Острозька міська громадська організація «Школа політичної аналітики «Поліс». Співзасновниками виступили активні представники студентської спільноти Михайло Мозоль та Ольга Хеленюк. З метою долучення до грантових програм та ініціатив «Школа політичної аналітики «Поліс» у 2013 році приєдналася до мережі «Асоціація регіональних аналітичних центрів» (угоду підписав викладач кафедри політології Юрій Мацієвський). Протягом 2013-2019 років «Школа політичної аналітики «Поліс» активно розвивалась та долучалась до загальноукраїнського і міжнародного аналітичного середовища.

10-3

2019 – до тепер

У грудня 2019 року рішенням Вченої ради університету науково-дослідну лабораторію «Школа політичної аналітики «Поліс» було переформатовано в аналітичний центр «Школа політичної аналітики «Поліс», як структурний науковий підрозділ Національного університету «Острозька академія», на підставі пізнаванності та впливовості ШПА Поліс на регіональному рівні.

Віталій Лебедюк

Директор

Ігор Крижанівський

Асистент директора

Дмитро Шевчук

Аналітик

Юлія Маслова

Експертка з ґендерних питань

Катерина Матласевич

Бухгалтер

Ольга Балацька

Експертка з правових питань

Юрій Морозюк

Аналітик

Наталія Малиновська

Аналітикиня

Михайло Мозоль

Аналітик, заступник директора

Томаш Степнєвські

Заступник директора Інституту Східної Європи (м. Люблін, Польща).

Галина Кохан

Антикорупційна експертка Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Кандидатка політичних наук.

Ольга Решетилова

Координаторка Медійної ініціативи за права людини та менеджерка проектів УГС з прав людини.