В Острозькій академії пройшли міжнародні курси з музично-педагогічної системи Орфа. Їх проводять у 22-й раз, і вперше – на території України. Ця новаторська система музичної освіти для дітей була розроблена у 50-х роках минулого століття німецьким композитором Карлом Орфом.

Як розповіла президентка “Орф Асоціації Україна” Світлана Фір, у багатьох країнах світу ця система отримала визнання, але у нас вона мало поширена.

Учасники курсів вчаться досліджувати звук. Для цього використовують елементарні інструменти: тіло, голос, рух, музику Бароко. Викладачка Острозької академії Галина Гандзілевська каже, що записалася на курси, бо їй цікаво інтегрувати в освітній процес іноваційні методи навчання.

Орф педагогіка це є прекрасний метод, тому що вона синтезує різні види творчої діяльності, показує яким чином можна про одне і те саме говорити різними способами. І головне – із збереженням національних традицій. Бо кожен метод має бути адаптований до тих дітей, того етносу з яким ти працюєш, – розповіла учасниця курсів Галина Гандзілевська.

Фото та матеріали публікації UA: Рівне