Директор Школи політичної аналітики «Поліс» вдосконалює свої навички опановуючи навчальну програму «Написання та візуалізація політик на основі даних» (Data-based Policy Writing and Visualization) від Школи публічного управління УКУ. Програма стала можлива завдяки підтримці проекту USAID / UKaid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» та за участі Міністерства цифрової трансформації України.

«Я щасливий долучитися до мережі фахівців, які прагнуть щоб аналіз відкритих даних завжди передував прийняттю рішень і був наріжним каменем у процесі формування державної політики. В нас чудові тренери, які діляться досвідом, як має формуватися сучасна державна політика (Юрій Кобець), як створити та модерувати наймаштабніший антикорупційний сервіс ProZorro (Олександр Стародубцев) та як розуміти історії на основі даних і вміти їх аналізувати (Андрій Газін). Саме тому скористався можливістю, щоб індивідуальний досвід конвертувати в командний для Аналітичного центру «Школи політичної аналітики «Поліс» Національного університету «Острозька академія». Це в свою чергу сприятиме не тільки створенню більш якісного аналітичного матеріалу, а й підштовхуватиме державних службовців, представників органів місцевого самоврядування та широку громадськість до переосмислення процесу творення публічної політики», – Віталій Лебедюк, директор Школи політичної аналітики «Поліс».

Мета навчальної програми сприяти виробленню умінь і навичок написання дієвих аналітичних документів на основі даних у форматі «policy papers» для підвищення ефективності рішень у сфері публічного управління. Вдосконалити навички роботи із програмним забезпеченням для обробки даних та інструментами візуалізації даних. Випрацювати методологію моніторингу виконання політики на основі даних.

Далі буде….