loader
banner

Томаш Степневські

Заступник директора Інституту Центральної Європи (Instytut Europy Środkowej) з досліджень та аналізу. Політолог та юрист. Габілітований доктор соціальних наук у галузі політичних наук (Інститут політичних досліджень Польської академії наук у Варшаві). Професор кафедри східних студій Інституту політичних наук та міжнародних відносин Люблінського католицького університету імені Івана Павла ІІ. У 2007-2016 роках – ад’юнкт в Інституті Центральної та Східної Європи в Любліні, а в 2010-2016 рр. – секретар Наукової ради ЦЕІ. Стипендіат Українського наукового інституту при Гарвардському університеті.
Дослідницькі інтереси: міжнародні відносини в Центральній та Східній Європі та СНД; вплив Росії на становище пострадянських країн; Східна політика Польщі та Європейського Союзу. Автор численних наукових статей та автор й співредактор кількох книг.
Контактна інформація: tomasz.stepniewski5@gmail.com
Про Інститут Центральної Європи (Люблін, Польща): https://ies.lublin.pl/

Галина Кохан

Антикорупційна експертка Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Її сфера відповідальності – розбудова спроможності Національного агентства з питань запобігання корупції та спроможностей інших партнерів у сфері запобігання корупції, а також надання підтримки Парламентському комітету з питань запобігання і протидії корупції. До недавнього часу Галина працювала експерткою з питань антикорупційної політики у проекті ПРООН “Прозорість та доброчесність публічного сектору”, відповідаючи за співпрацю з державними партнерами у сфері боротьби з корупцією. До цього вона працювала у Посольстві Данії у Києві, Національному інституті стратегічних досліджень, Трансперенсі Інтернешнл Україна та інших міжнародних громадських організаціях. Пані Кохан захистила кандидатську дисертацію по політичних науках у Інститут політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса Національної академії наук України, отримала ступінь магістра з відзнакою у Києво-Могилянській академії (Україна), сертифікат курсу з розробки законопроектів від Інституту законодавства Верховної Ради України, свідоцтво про закінчення Програми «Поглиблені безпекові студії» від Європейського центру досліджень безпеки ім. Джорджа К. Маршалла (Німеччина).

Ольга Решетилова (Кобилинська)

Координаторка Медійної ініціативи за права людини та менеджерка проектів Української Гельсінської спілки з прав людини. Правозахисниця та розслідувачка.
У 2007 році Ольга Решетилова отримала диплом магістра політології Національного університету «Острозька академія». Ще під час навчання очолила відділ зв’язків з громадськістю, що забезпечував відкритість діяльності університету, співпрацю зі ЗМІ, українськими та західними партнерами.
З 2008 до 2012 року Ольга Решетилова працювала на посаді редактора мережі регіональних та спеціальних кореспондентів щоденної всеукраїнської газети «День». За цей період вдалося добре вивчити українську регіональну проблематику, зокрема в питаннях корупції, перевищення владних повноважень правоохоронними органами тощо.
2014 року стала співзасновницею одного з найбільших волонтерських фондів допомоги армії «Повернись живим». В умовах активних бойових дій довелося займатися не тільки збором коштів на підтримку сил антитерористичної операції на Сході України, пошуком на закупівлею необхідних товарів, логістикою, але й вникати в проблеми функціонування сектору безпеки і оборони держави. Відстоює принципи демократичного контролю за силовими структурами та необхідність дотримання прав людини в армії.
У вересні 2016 року разом із колегою Марією Томак Ольга стала співзасновницею ГО «Медійна ініціатива за права людини». Попередній досвід діяльності співзасновниць привів їх до думки, що поєднання журналістського та правозахисного інструментарію буде найбільш ефективним у розслідуваннях та захисті прав людини в Україні. З моменту заснування МІПЛ провела понад десяток ґрунтовних розслідувань порушень прав людини у зв’язку із війною в Україні, підготувала низку звітів та рекомендацій для уряду України, займається національною та міжнародною адвокацією у зв’язку з міжнародним збройним конфліктом в Україні.
З 2019 року Ольга також працює в Українській Гельсінській спілці з прав людини, де координує проекти, пов’язані із підтримкою та захистом громадянського суспільства в Україні.