loader
banner

Громадська мережа публічного права та адміністрації UPLAN щорічно організовує стратегічні сесії за участі експертів Мережі та Центру політико-правових реформ, регіональних координаторів та координаторів напрямків діяльності Мережі.

Чергова стратегічна сесія Мережі відбулася 25-27 квітня на Київщині. У змішаному форматі — офлайн та онлайн — до заходу долучилися учасники з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Луцька, Черкас, Острога, Рівного та Дніпра.

“В умовах сьогодення поточна ситуація у різних сферах змінюється дуже швидко й не завжди передбачувано. Через це періодична оцінка та корегування пріоритетів і конкретних напрямків руху є дуже важливими. Саме тому під час стратегічної сесії ми значну увагу приділяємо насамперед актуалізації наших цілей та завдань, а після — спільно працюємо над планом дій на майбутній період”, — зауважує координаторка Мережі UPLAN Христина Тибінка.

Протягом трьох днів учасники презентували результати роботи за 12 минулих місяців, визначали пріоритетні напрямки діяльності, відповідно до поточної ситуації, а також, виходячи з наявних результатів та «гарячих» питань, планували майбутню спільну діяльність.

Наріжним каменем у виступах усіх регіональних координаторів стала тема громадської участі, співпраці влади з громадськістю та стану локальної демократії. Більшість констатують закритість влади, брак можливостей активної комунікації з громадськістю, й необхідність шукати нові форми участі та взаємодії.

Координатори напрямків Мережі — експерти Центру політико-правових реформ — поділилися своїм баченням співпраці з представниками регіонів, окреслили ключові напрямки, актуальні для роботи у наступному році. Напрямки судочинства, запобігання корупції та діяльності органів правопорядку самі координатори назвали “викличними” — тобто такими, що потребують посилення з боку регіональних експертів.

Наприкінці другого робочого дня учасники заходу працювали в групах над оновленням стратегії розвитку Мережі, виходячи з усієї отриманої інформації та нових викликів.

“Активна участь у стратегічному плануванні підвищує залученість та ініціативність команди. Поєднання презентаційних та групових форматів роботи, можливість долучитися в офлайн та онлайн форматах, наявність часу та умов для неформального спілкування поза офіційною програмою згуртовують учасників та сприяють активній взаємодії для досягнення визначених завдань”, — розповідає пані Христина.

Продовжуємо працювати над підвищенням спроможностей Мережі UPLAN та впливу регіональних аналітичних центрів на формування та реалізацію державної, регіональної та місцевої політик!

Матеріали та фото із сторінки UPLAN