loader
banner

З приємністю повідомляємо, що заступник директора Школи політичної аналітики «Поліс» Михайло Мозоль виступить в якості тренера на першій сесії Академії практичної аналітики, яка відбудеться 25-26 березня 2023 року у місті Рівне.

Академія практичної аналітики буде проведена у три сесії, кожна триватиме по два дні:

«Від інформації до аналітики» (25 і 26 березня);
«Парламент та Я» (1 і 2 квітня);
«Адвокація через консультування» (5 і 6 квітня).

Навчання буде відбуватися у Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB (місто Рівне, вулиця Словацького, 3а). Учасники, які проживають поза межами обласного центру, можуть отримати відшкодування вартості проїзду за умови надання квитка.

Чим вам буде корисним навчання у Академії? Навчитеся готувати якісну аналітику, надавати пропозиції для поліпшення законодавства з урахуванням реальної ситуації і думки людей. Також зможете дізнатися про «внутрішню кухню» щоденної роботи парламентарів та їх команд під час дискусій із запрошеними народними депутатами.

Як потрапити на навчання? Кількість учасників Академії обмежена, тож відбір буде відбуватися за результатами заповнення анкети. Не проґавте можливість. Буде цікаво.

А що після навчання? Учасники, які відвідають усі тренінги у рамках Академії, отримають сертифікат. Але це ще не все: спільно з народними депутатами оберемо 3 команди аналітиків, які у співпраці з командами народних депутатів проведуть публічні консультації у громадах. Сподіваємося, такий досвід спільнодії буде корисний як для парламентарів, так і для наших аналітиків.

Довідково: Проєкт «Практична аналітика для парламенту» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».

Матеріал та фото взяті з сайту Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *