Усіх охочих,
запрошуємо долучитися до панельної дискусії “Вузький коридор для українського Левіафана, або що чекає українську державу після війни?“, яку ми проводимо спільно з видавництвом “Наш Формат”.

Дата: 17 травня 2023
Початок: 15.40
Join Zoom Meeting:

Модератор: Віталій ЛЕБЕДЮК, кандидат наук з державного управління, доцент, докторант Львівського національного університету імені Івана Франка, директор “Школи політичної аналітики “ПОЛІС”

Спікери:
Олексій ПАНИЧ, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник НВО “Дух і літера”
Наталія МАЛИНОВСЬКА, кандидатка політичних наук, ст.викладачка кафедри національної безпеки та політології Національного університету “Острозька академія”
Іван ВАЛЮШКО, кандидат політичних наук, експерт Національного інституту стратегічних досліджень

До зустрічі на заході!