Аналітичний центр “Школа політичної аналітик “ПОЛІС” Національного університету “Острозька академія” запрошує долучитись до панельної дискусії «World Values Survey 2020: що ми дізналися про Україну?»

Дата і час проведення: 13 травня 2021 року, 15.30
Платформа Google Meet: meet.google.com/xzy-yhfd-nmg

Модератор: Дмитро ШЕВЧУК, доктор філософських наук, професор, про ректор з науково-педагогічної роботи НаУОА.

Спікери:
Віталій ЛЕБЕДЮК, кандидат державного управління, доцент, керівник Аналітичного центру «Школа політичної аналітики “ПОЛІС”».
Таміла ГЕРАСИМЧУК, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету.
Андрій ЄКАТЕРИНЧУК, PhD, викладач Інституту соціології Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща).
Тетяна КОСТЮЧЕНКО, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», експертка з досліджень Info Sapiens.