loader
banner

26 червня оголошено результати конкурсу журналістських матеріалів про трудову міграцію, організованого ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проекту “Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки“, який підтримує Міжнародний Вишеградський фонд.

У конкурсі взяли участь понад 50 матеріалів українською, російською та англійською мовами.

III місце у категорії “Радіо” виборов суспільний мовник Рівненщини UA:Українське радіо Рівне, програма “Теорія всього”. Епізод 6. Трудова міграція, ведучі Віталій Лебедюк і Дмитро Шевчук.

“Завжди цікаво спостерігати за тим як автори Дмитро Шевчук та Віталій Лебедюк працюють у студії. За тим як вони спілкуються із гостями, ставлять запитання, але не ведуть формальну розмову, а справді простими словами намагаються пояснити іноді досить складні наукові речі, поняття, явища. Зараз ми працюємо над тим, щоб усі наші слухачі також мали таку можливість – поспостерігати за їхньою роботою, зануритися і відчути атмосферу в студії. Слідкуйте за нашими стрімами на сторінці радіо у Фейсбук facebook.com/ukrradiorivne. А якщо ви не змогли почути “Теорію всього” в ефірі “Українського радіо Рівне” (щоп’ятниці о 20:15), то можна зайти на наш подкаст Mixcloud – mixcloud.com/ukrradiorivne і послухати усі епізоди програми. Плейлист поповнюється синхронно з виходом програми в прямий ефір “Українського радіо Рівне”, – ділиться продюсер Українського радіо Рівне Сергій Шидловський

Джерело