loader
banner

13 травня 2021 аналітичний центр “Школа політичної аналітик “ПОЛІС” Національного університету “Острозька академія” організував панельну дискусію «World Values Survey 2020: що ми дізналися про Україну?»

Модератором заходу був Дмитро ШЕВЧУК, доктор філософських наук, професор, про ректор з науково-педагогічної роботи НаУОА. Спікери заходу інтерпретували результати дослідження у порівняльній перспективі та з позиції зміни політичної культури та зміни демократичних цінностей:

Віталій ЛЕБЕДЮК, кандидат державного управління, доцент, керівник Аналітичного центру «Школа політичної аналітики “ПОЛІС”».
Таміла ГЕРАСИМЧУК, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету.
Андрій ЄКАТЕРИНЧУК, PhD, викладач Інституту соціології Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща).
Тетяна КОСТЮЧЕНКО, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», експертка з досліджень Info Sapiens.

World Value Survey є довгостроковим порівняльним дослідженням, розробленим в 1981 році професором Рональдом Інглхартом з Мічиганського університету. Дослідження охоплює 120 країн. Україна долучилась до проєкту World Value Survey з 1третьої хвилі дослідження (1995-1999). Також Україна долучалася до дослідження протягом п’ятої хвилі дослідження (2005-2009), шостої (2010-2014) та сьомої хвилі (2017-2020).

Завантажуйте повний звіт Світового дослідження цінностей 2020 в Україні

Використані матеріали: Ukrainian Centre for European Policy