loader
banner

10 листопада 2021 року Школа політичної аналітики «ПОЛІС» провела зустріч з представниками аналітичного центру «VoxUkraine». Під час зустрічі студенти спеціальності «Політологія», «Національна безпека» та «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» змогли ознайомитись із напрямками роботи, проєктами, аналітичними продуктами аналітичного центру «VoxUkraine». Протягом зустрічі усі учасники змогли взяти участь у вікторині про історію та дослідження аналітичного центру.

«Аналітичними продуктами «VoxUkraine» студенти спеціальності «Політологія» користуються постійно, оскільки це хороше джерело первинних даних. Такі продукти, як Індекс моніторингу реформ (іМоРе), Індекс Підтримки Реформ (ККД Депутата) та VoxCheck часто використовують у своїх дослідженнях не тільки студенти, а й викладачі. Більше того, аналітичні матеріали завжди цікаві і дозволяють не тільки підвищити рівень публічної дискусії щодо важливих питань державотворення, а й сприяють зростанню політичної культури українського суспільства», – зазначає директор Школа політичної аналітики «ПОЛІС» Віталій Лебедюк

Студентам та усім охочим представники аналітичного центру «VoxUkraine» розповіли про те, як можна стати автором для «Воксу», а також про те, що потрібно зробити, щоб про ваше дослідження дізналися сотні людей. Більше того, студент спеціальності «Політологія» отримав можливість пройти стажування в аналітичному центрі та отримати незабутній досвід.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *